| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cand iti doresti sa faci ceva dar cineva iti sta in cale care e primul lucru pe care il faci?

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Indepartez persoana care imi sta in cale.

| Florentina9210 a răspuns:

Daca cel in cauza e mai bun ca tine si persoana l- a preferat mai mult, atunci nu ai ce face.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai daca imi doresc sa fac acel lucru care stiu ca e bun pentru mine o sa il fac chiar daca cineva m-ar impiedica sa o fac as lupta pentru lucrul respectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ocolesc.laughing

| DeathOfDreams a răspuns:

Trec de persoana care-mi stă-n cale.

| dolceromania a răspuns:

Vroiam sa intru intr-un magazin și unu stătea în calea mea, i-am spusworriedcuza-ma îmi dai voie sa intru!

| ălkjmhgf a răspuns:

Îi dau una de își schimbă direcția.