| SheIsCrazy a întrebat:

Cand sunteti cu moralul la pamant, ce faceti sa va simtiti mai bine?

Răspuns Câştigător
| MentalDisorder a răspuns:

Cand sunt cu moralul la pamant, imi aduc aminte ca exista persoane pentru care merita sa tin capul sus, persoane care-mi sunt intotdeauna alaturi si care ma iubesc neconditionat, care stiu sa ma faca sa ma simt mai bine indiferent daca le arat sau nu suferinta mea. De obicei nervii mi-i vars citind (citesc orice-mi cade in mana), insa niciodata nu strica sa vorbesti si cu o prietena (cea mai buna, de preferat). Ajuta si o plimbare in parc, la aer (aproximativ) curat, si o curatenie generala in casa (mai uiti de probleme), si o muzica lenta. Dar trebuie sa stii ceva: problemele nu vor disparea pentru ca nu te mai gandesti ca exista.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vorbesc cu mama. Spun bancuri tampite.Scriu aberatii.Frec menta

| pwp a răspuns:

Ascult muzica mea preferata si am gandesc ca poate fi mai rau
love struck

| Ana a răspuns:

Rar mi se intampla, dar si atunci ascult muzica vesela sau ma uit la televizor la emisiuni vesele, sau la comedii.Cateodata mai plang sa ma descarc si gata happy

| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu ascult muzica (dar melodii vesele, nu triste) sau vorbesc cu cineva care imi este drag. Asa uit mai repede si ma simt mult mai bine.

| Bianka a răspuns:

Ascult muzica si mananc ciocolata laughing

| andrey910 a răspuns:

Citesc:
Sutul in fund de care ai nevoie. Un blog care te motiveaza, te inspira, iti arata partea frumoasa a vietii. Un blog despre succes si alte jucarii.
www.succesdublu.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand voi ajunge in situatia aia am sa-ti povestesc...