| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasa zi de nastere din viata voastra? Ce a facut-o asa deosebita?

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Cea mai frumoasa a fost cea de 18 ani. Totul a fost perfect, exact asa cum am visat. Plus ca iubitul meu a fost cu mine si pentru prima data in viata mea am vazut cat poate sa ma iubeasca parintii mei, tata stiam, dar mama fiind mai rece, am ramas surprinsa cu cat suflet a facut totul pentru mine, toate pregatirile, s-a daruit total doar pentru a ma face pe mine fericita si mi-a aratat pentru prima oara toata iubirea ei.
Numai bine!

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu imi place sa imi sarbartoresc ziua de nastereoh go on
Cea mai frumoasa zi de nastere ar fi la tara, la bunici cu o duzina de carti buni, tolanita in iarba toata ziua, mancand dulceata de caisehee hee

April
| April a răspuns:

Prima zi.Pentru ca atunci cineva m-a aruncat in lumina pe care n-o voi parasi decat atunci cand acelasi cineva ma va chema in neantul obscur din care am venit.Toate celelalte au fost si vor fi etape intermediare care imi vor aminti doar ca timpul trece.Totusi fiindca inteleg ca nu un astfel de raspuns astepti, cea mai frumoasa zi de nastere a fost cea sarbatorita la 20 de ani; fiindca atunci am inteles ca chiar daca pierzi o iubire, sufletul e capabil sa se regenereze si sa se pregateasca pentru una noua. A fost un miracol sa descopar asta.

| User a răspuns:

Cand am facut 14 ani. pentru ca mi-am facut buletinsmug eram in culmea fericiriirolling on the floor

| JeSa a răspuns:

Cea de la 18ani, când am devenit majoră!tongue

lolita
| lolita a răspuns:

Cea mai frumoasa zi de nastere a fost cea de anul trecut, pentru prima data nu am avut invitati si am sarbatorit-o eu si cu sotul o saptamna in madrid. doar noi doi pe plan indragostiti ne-am satisfacut toate capriciile.

| Ea12345 a răspuns:

@rixule nu te poti abtinelaughing

| Ea12345 a răspuns:

Mai rixule, chiar asa?:O Si eu sa nu stiuhee hee

| OanaG a răspuns:

Toate au fost speciale, dar cea mai speciala va fi peste 2 ani cand voi deveni majora:X Abia astept sa fiu pe cont propriu! 111

| Roxy a răspuns:

Pai cea de anul trecut cand am facut 16 ani:X
A fost deosebita caci nu am avut nici un parnte de fata si a fost un super party. Am tinuto prin septembrie la casa care este inca in constructie(deci nu aveam caldura)si daca vroiam sa ne incalzim trebuia sa dansam:X
toti eram in tricou de la atata dans si ras si jocurihappy
Anul asta o fac mai latadevil

| tania77 a răspuns:

Cea mai frumoasa zi de nastere a fost cand am implinit 30 de ani, deoarece prietenul meu atunci m-a coplesit de cadouri(si nu numai prietenul)atunci mi-a daruit inelul de logodna, un buchet imens de trandafiri si multe altele, m-am simtit iubita si importanta, mai ales ca eu i zisesem ca nu vreau sa-mi sarbatoresc ziua deoarece ma simteam batrana, dar el mi-a facut o petrecere surpriza impreuna cu familia si prieteni. Sper sa mai am parte de astfel de zile de nastere, toate zilele de nastere sunt frumoase dar aceea a fost speciala.

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

A mea nu stiu ca in fiecare an a fost la felthinking
dar a ta a fost sigur cea de ieriday dreaming
lume a vanit braboianu si busu la ziua ei :X:X
happy norocoasa erai nu mai stiu km...
ti-a facut-o unchit-ohee hee
pupkiss
RLP [:X]

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Ping eu in locul tau as striga in gura mare si m-as laudalaughing
la ziua lu lori a fost brb :-o
si busu pe deasupra :X:X
si toate fetele au facut cun ca brb si eu nu crying
si lori a foarte bucuroasa big hug
se stie ca e fana nr 1 a stiintei :X:X (reproduc)hee hee
deci barboianu a facut ca aceea zi sa fie cea mai deosebita din toate:X:X
RLP [:X]

| supraponderallacap a răspuns:

Atunci cind am venit pe lume, nu cred ca exista bucurie mai mare de cit sansa la viata

| gemeni6226 a răspuns:

Cand eram mica fiecare zi de nastere era cea mai frumoasa ca eram foarte iubita. Dupa aceea nu-mi mai aduc aminte de zile deosebite au fost cam la fel.Aici multe vorbesc de varsta de 18 ani.Ei la mine la 18 ani a fost cea mai urata zi ca eram nefericita ca toate fetele au prieten si eu nu am avut niciodata desi nu eram urita.De nefericire m-am imbatat pentru prima oara in viata rau de tot de am vomat de la etajul 6.