| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai intemeiat motiv pentru care ati zambit azi? happy / cine a fost persoana care v-a facut sa zambiti prima data azi? :X

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Smith a facut in asa fel ca sa-mi fie imposibil sa nu zambesc.
Motivul principal - e un dulce.

| FoarteLetargic a răspuns:

Iubita mea
Funda?happy

| NoIdentity a răspuns:

Amikii mei care mereu imi sunt langa mine la bine sh rauwinkingrar mai gasesti asa ceva ce vreau sa spun de fapt e ca gasca mea nebuna ma face sa rad sh adevaratlove strucklove strucklove strucknu stiu ce mas face fara eilove strucksh apropo buna intrwinking