| anonim_4396 a întrebat:

Astazi ati zambit? Care este lucrul sau persoana care v-a determinat sa zambiti?

21 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Am primit cola și oreo pe gratis.

| ℛąin a răspuns (pentru T0T):

De unde? laughing

| T0T a răspuns (pentru ℛąin):

La facultate așteptam să vină profa de engleză și erau unii acolo care ne-au zis că ne dau niște chestii dacă ne înscriem pe un site și facem o poză de grup cu 2 dintre produse în mână.

| anonim_4396 explică (pentru ℛąin):

Uite ca totusi ai zambit azi! happy

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Ma bucur pentru tine!

| Doub a răspuns:

Un covrig cu ciocolată, pe numele său Henric

| RainmakerX a răspuns:

Am zambit cand am citit raspunsurile de la intrebarea aceasta. Sper ca se pune.

Merci happy

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Nu stiu daca se pune, dar ma bucur ca am putut face pe cineva sa zambeasca! happy

| Florentina9210 a răspuns:

Iubitul meu si cainele meu drag!

| anonim_4396 explică (pentru Florentina9210):

Frumos! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,nu am zambit,ci am ras cu pofta.Fac asta in fiecare zi,imediat ce ma dau jos din pat,in special in sezonul rece.
Medicul meu curant are o vorba, furata bineinteles:"un ras bun aduce soarele in casa!"
Eu iau totul ad litteram si fiindu.mi foarte frig intr-o zi, imi zic:Ok, ia sa vedem soarele!
Recunosc, nu l.am vazut in casa mea din 2002, de cand m.am mutat in subsolul unui bloc, unde nu intra nicio raza de soare, insa eu nu renunt in ruptul capului, sunt sigura ca intr-o zi va intra si.n casa mea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi pare foarte! Sunt sigur ca chiar si dv. meritati sa zambiti!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu,nu merit, dar imi doresc!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oricine merita, credeti-ma pe cuvant! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trăiesc

| GreenVoid a răspuns:

Cainele meu cand m-a lins pe fata azi dimineata.

| anonim_4396 explică (pentru GreenVoid):

Frumos! Mersi de raspuns, tocmai m-ai facut sa zambesc si eu! happy

| GreenVoid a răspuns:

Ma bucur c-am fost de ajutor big grin

| UzOm a răspuns:

Nu. În general nu zâmbesc.

| ℛąin a răspuns:

Nu.

| anonim_4396 explică (pentru ℛąin):

De ce? Doar sti ce se spune: "O zi in care n-ai zambit deloc e o zi pierduta".