| Idkidk a întrebat:

Care a fost cel mai stânjenitor moment al vostru?

18 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar al tau care a fost?

| Idkidk explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am avut multe, ca şi cel de mai sus.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sau care a fost?
Nu prea am mai avut...

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Care a fost.winking Scuze.

| RainmakerX a răspuns:

Nu il spun =]]

| Idkidk explică (pentru RainmakerX):

Când nu aveai bani de PlayBoy?

| RainmakerX a răspuns (pentru Idkidk):

Sa zicem... =]]

| Idkidk explică (pentru RainmakerX):

Daa. rolling on the floor Eşti minor!

| RainmakerX a răspuns (pentru Idkidk):

Eh,detalii laughing

| Idkidk explică (pentru RainmakerX):

Da,da, detalii. =]]

| gemeni6226 a răspuns:

Of,s-a intimplat la o petrecere.Am baut mult suc si multe lichide si am fost invitata la un dans, era o piesa unde trebuia sa te invirti foarte repede.Nu se mai termina piesa si imi trebuia foarte tare la vc.Si nu am reusit sa ajung.Am facut pe mine.Asta a fost cel mai stinjenitor lucru ce m-i s-a intimplat.

| deeeaqq a răspuns:

Când a făcut o cioară pe mine la oră dă sport.
Plâng. :'(

| Idkidk explică (pentru deeeaqq):

rolling on the floor La mine când mi-am luat prima bustieră, prin clasa a 4 a- a 5 a, şi dmne, mă strângea, şi mă scărpinam în timpul orei...Mă vedeau toţi.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Au fost momente stanjenitoare in viata mea la scoala cand am mai fost ascultat la o materie si nu stiam asa bine.

| ubox7007 a răspuns:

Cand am zis o gluma si toti mo luat drept serios. Se vorbea de ce sa se dea la banchet, in clasa liniste mormantala, eu tocmai imi scosesem castile din urechi si aud "Propuneri pentru ce sa se serveasca la banchet?, dar nu ceorba si d'astea" la care eu raspund razand "ceorba de perisoare" si toti tac, numai eu radeam si aud din spate o colega spunand "da, ce aici e cantina saracilor?" partea amuzanta e ca acea colega traieste in afara orasului, eu am 3 imobile, toate trei in oras, 2 in centrul orasului, numa telefonul meu face mai mult decat tot ce avea ea la ea, dar na... dintr-o data ceorba e de cantina saracilor (ca na... romani sunt prea buni pentru lucrurile romanesti), dar eu nu ii spusesem nimic. Apoi diriginta incepe sa imi povesteasca ca nu e ok cu ceorba, ca sigur se pateaza cineva, etc., dar imi vorbea la un retard, incet si cu o anumita gestura de parca eram retard. Atunci am tacut, m-am uitat imprejur si mi-am pus din nou castile pe urechi si mi-am dat seama ca majoritatea din clasa, de impreuna cu diriginta, nu ma considera chiar inteligent, desi am note bun (evident, cand sunt pe TPU la romana sunt varza), dar la teste si la alea ma descurc si in general imi merge bine si ma prind de lucruri, dar cum nu prea socializez nimeni nu prea se gandeste a fi inteligent, ceea ce e ciudat. Oricum termin a XII-a si merg la facultate, fac vreo afacere si imi traiesc viata, poate ma angajej la nightclub in Torino laughing

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Am lovit odată un profesor cu un motottol de hârtie! Vroiam să-l arunc la coşul de mizerie! Oops sad

| BabyDollFaux a răspuns:

Unul din cele mai stanjenitoare momente a fost cand m-am mutat in strainatate. Trebuia sa merg in clasa a 7a dar eu nu stiam limba. Prima zi acolo a fost... Interesanta. Profesorii stiau ca nu vorbesc limba. La un moment dat ma cheama o profesoara, ma duce intr-o clasa goala si ma aseaza in fata unei table. Ea incepuse sa imi vorbeasca si sa explice nu stiu ce, pentru ca bineinteles, nu intelegeam nimic din cauza limbii si oricum deja eram plina de emotii incat nu reuseam sa gandesc limpede. Ma uit la ea confuza si ii spun in engleza

" I don't speak French"...

Ideea e ca eram in Italia.