| Konata a întrebat:

Care a fost serialul vostru preferat? (poate fi anime, maga sau gen film real ). Cu ce v-a impresionat? A meu a fost Lovely Complex deoarece mi-a placut povestea intre Otani si Koisumi. Este o comedie romantica si, chiar si in ziua de azi chiar daca l-am urmarit de mult imi vine sa ma uit de 100 de ori la toate episoadele :X

6 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

The big bang theory sau Two and a half men
Ar mai fi Family guy sau South Park pentru umorul negru.

| DDCC a răspuns:

Aș opta între Doctor Who, Power Rangers Mystic Force, Omul invizibil și Knight Rider. Cele mai frumoase animeuri au fost Naruto, Yu-Gi-Oh și Dragon Ball Z. Good old times... big grin

| Zatharra a răspuns:

Lie to me...e despre nişte oameni care-şi pot da seama atunci când minţi.E o întreagă ştiinţă.Aaa, mai e şi Teoria Bing-Bang.E o comedie super.Le recomand pe amândouă!

| AriantheLissa a răspuns:

Pai,serialul meu preferat de cand am fost mica a fost Naruto.E un film gen anime.
M-a impresionat stilul lui de a nu-si abandona prietenii si de a merge mai departe.

| Konata explică (pentru AriantheLissa):

Si mie mi-a placut Naruto happy

| AriantheLissa a răspuns (pentru Konata):

Ma bucurhappyEste un anime extraordinar.P.S:Si mie imi place Lovely Complex, doar ca l-am vazut de multbig grin