| yungandreigawd a întrebat:

Care a fost ultimul cadou primit? Dar ultimul cadou daruit?

8 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Primit : placa de par ghd
Dăruit: un ceas Samsung

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar azi am primit o ie romaneasca, de la o prietena.
Am daruit sambata flori si sampanie unor prieteni, de ziua lor aniversara.

| gabicoo a răspuns:

O sticlă de bere - plină happy
O sticlă de bere - goală ( în capul aluia de la care am primit-o plină pentru că nu a vrut să mai dea un rând )! laughing

| Zuzu1991 a răspuns:

Am primit 72 de virgine
mi-am daruit viata ca sa omor infideli
ba nu, stai, ala e Achmed the Dead Terrorist:
https://www.youtube.com/watch?v=GBvfiCdk-jc

| Iote a răspuns:

Ultimul cadou primit? Zau daca mai tin minte. Au trecut prea multi ani de atunci.
Ultimul cadou daruit? O masa de pranz unei persoane pe care o stiu putin prin natura serviciului. Stiam ca e "la stramtoare" dar corecta. Era exact ce ii trebuia in acel moment. Nici daca ii daruiam o casa nu s-ar fi bucurat asa de mult.

| Adrian5575 a răspuns:

Primit: o tableta
Daruit: un parfum si o cutie de bomboane

| CRISTINAMIA a răspuns:

Ultima dată am dăruit ieri o prăjitură cu vișine făcută de mine big grin
Și ultima dată am primit "Batonul Copilăriei" și un Pepsi :^>