| Andra_5254 a întrebat:

Care ar fi cadoul zilei de nastere perfect pentru cea mai buna prietena?

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Bună orice cadou i-ai lua ea va fi fericită. Poti să îi faci ceva de mână sau să îi cumperi un ursuleţ de pluş sau să iei o poză cu voi 2 şi să o înrămezi.Numai bine.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Un tablou cu voi douawinking

| AnneMarri a răspuns:

O poză cu voi două personalizată (de exemplu: într-o ramă roşie, în formă de inimioară, cu fluturaşi pe ea love struck, ok, asta mi-ar plăcea mie, poate ei altcumva poza).
Dar tot ideea cu poza mi se pare cea mai bună, iar dacă ai ceva bănuţi în plus, poate un ursuleţ de pluş.hee hee

| Deiiuu a răspuns:

Orice isi doreste eawinking

| Andra_5254 explică:

Imi plac ideile voastre.Dar mai astept si pe altii