| ramona0506 a întrebat:

Care ar fi cadoul perfect pentru ziua voastra de nastere?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O sublima singuratate in doi. Undeva departe de civilizatieday dreaming

| Bacemi a răspuns:

Fata care ma poate face fericit.

| arysa a răspuns:

Desi am 18 ani sunt o tipa mai copilaroasa si as prefera un maimutoi de plus:X sau o carte(de dragoste, psihologica, etc). Dar mi-ar mai placea si un obiect vestimentar sau ceva personalizat.

| Insanity a răspuns:

Pentru mine, o imbratisare sincera de la baiatul pe care il plac ar face cat 1000 de cadouri de orice fel:X

| Denisa a răspuns:

O masina cu tot cu permislaughing) Iar ca spiritual, multa dragoste, liniste si pace, fericire si multi banilaughing)

| wastingmytime a răspuns:

Banii.ca pot sa'i pastrez si sa'i folosesc atunci cand am nevoie. kdourile imi aduc satisfactie doar pe moment.

| maduuuu a răspuns:

Poi sa fiu alaturi de persoana iubita, si sa fiu inconjurata de cei care ma iubesc!

| Stefiiii a răspuns:

Cadoul ideal ar fi sa imi vina prietenul in tara si sa nu mai plece:X