| IngerulSiDraculTau a întrebat:

Care ar fi cea mai grea forma de a simti ca cineva iti lipseste?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Atunci cand moare si iti dai seama ca ai tinut la el sau cand isi face alta iubita.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! in primul rand cred ca decesul e cel mai mare dusman, apoi cand il vezi pe X cu cineva la brat, atunci iti dai seama ca nu ai pretuit cum trebuie pe cineva.asa suntem noi, nu ne dam seama, doar atunci cand pierdem, incepem sa realizam ca de fapt am avut gaina care facea oua de aur, dar nu am stiut sa o pastram.happy

| nyko06 a răspuns:

Atunci cand iti dai seama ca e prea tarziu pentru a face ceva ca sa se mai intoarca atunci cand inca mai treieste.

| lauriku a răspuns:

Sa stii ca e in fata ta dar nu e al tau