| Mdc_Marius_1999 a întrebat:

Ce aș putea lua dupa o slabire grea sportiva... Pentru a ma simți in forma a doua zi la concurs...ce medicamente (sa nu fie doping) ce mancare ași putea manca. Multumesc! Dau funda

2 răspunsuri:
| Pikabu19 a răspuns:

Daca nu ai probleme cu glicemia, carbohidratii sunt foarte buni: Paste, orez, mai putin dulciurile ca nu sunt sanatoase. Proteinele pentru muschi, se gasesc in carne.

| iuli1999 a răspuns:

Cce-l mai bine dupa parerea mea este sa mananci fructe si sa iei ceva vitamine