| Spyke_5729 a întrebat:

Care ar fi cel mai util program ca, catelusul meu Spyke sa isi faca treburile doar afara?

2 răspunsuri:
| virusz a răspuns:

Sa ii schimbi numele in Guess Who

| mari_3334 a răspuns:

Daca e micut nu se poate tine si de fiecare data dupa ce se trezeste, se joaca, manaca, bea apa trebuie dus afara.stai cu el pana face nevoile apoi baga-l in casa. daca il prinzi in timp ce face cearta-l, dar daca vezi mai tarziu du-l intr-o alta camera si sterge bine.cu timpu` se va obisnui si va cere singur sa iasa afara