| DeDe_8338 a întrebat:

Care credeti ca este mai importanta... dragostea sufleteasca sau cea trupeasca?

Răspuns Câştigător
| optimista_5827 a răspuns:

Eu cred ca aia sufleteasca. aia trupeasca e practic sexul...deci dragoste trupeasca gasesti la colt de strada...
eee... dar aia sufleteasca...parfum...daca dai pestedragostea sufleteasca, te asigur ca nu iti mai trebuie nimic. atunci realizezi ca aia trupeasca e bors curat, vorba colegei de mai sus.

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

De ce sa ai o imagine reductionista asupra dragostei.Ambele aspecte sunt importante.

kratos
| kratos a răspuns:

Ambele se tin in viata una pe cealalalta. Sunt dependente una fata de alta.

| AvalohAlyn a răspuns:

Dragostea sufleteasca, fara ea nu ar mai fi dragoste.

| danutza a răspuns:

Ambele fara una sau fara alta nu iese nimic la fel ca borsu daca nu ai bors iese zeama laughing

| Betty18 a răspuns:

Sunt de acord cu optimista

succes!

| DeeDee_1261 a răspuns:

Ambele. Dar pentru mine este mai inportanta Dragostea sufleteascahappy

| cris82ro a răspuns:

Aman2o deopotrivahappy fara dragoste sufleteasca nu exista pasiune in pat!