| ciumpalaku a întrebat:

Care dintre prezidentiabili credeti ca v-a ajunge in turul al doilea al alegerilor?

Răspuns Câştigător
| Beatrice a răspuns:

Geoana si Basescu

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Rezultatul il vom afla duminica seara.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu am rabdare si ca sa fiu mai clar in exprimare, duminica dupa orele 20 o sa vedeti ce au ales romanii.

| arysa a răspuns:

Basescu si Antonescu sper, Basescu si Geoana cred.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Eu cred ca Antonescu si Geoana. Vom vedea

| smaranta a răspuns:

Basescu si Antonescu sper.

| adeana a răspuns:

Basescu si Antonescu.

| D-Anna a răspuns:

Antonescu clar cu cinethinking geoana credthinking

| trifsandu a răspuns:

Eu zic ca basescu are cele mai mari sanse sa iasa iar presedinte.Geoana s-ar putea sa ajunga in turul doi. Dar o sa vedem ce va fi.Eu zic sa nu dam pronosticuri si sa mergem la vot ca sa il alegem pe acela pe care il vedem mai bun(nu fac campanie electorala deci nu dau nume cu cine sa votati).