| kGeorge a întrebat:

Care dintre următoarele firme de curierat se mișcă cel mai repede?
Cargus
Fan Courier
dpd

3 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Fan Courier sau DPD. Cargus mi s-a părut cam slăbuț.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fan Courier.

| SharpEagle a răspuns:

Dupa numarul de masini de pe strada, am vazut mai multe Fan.
Dupa viteza si modul dement in care sunt conduse masinile de curierat, tot Fan.
Dar asta-i treaba relativa, nu de alta, dar s-ar putea ca cele de mai sus sa se intample tocmai pentru ca nu mai fac fata, sunt prestati si deci au intarzieri.
As spune ca pentru o livrare "regular", toti 3 s-ar descurca. Depinde acum de ce vrei sa livrezi si ce asteptari ai...