| AvalohAlyn a întrebat:

Ce alegeți? Cargus sau Fan Courier sau alta firma de curierat(specificați care)? Care-i cea mai buna?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ambele sant bune. Soferii sant platiti la km asa ca au de facut livrari la greu.

| Plato a răspuns:

Cu siguranta NU fan courier. Daca vrei sa comanzi sampanie pentru anul nou, atunci poti alege fan courier.

NemoExpress incearca.

| mgtow a răspuns (pentru Plato):

Era cat pe ce sa intru la nemoexpress dar sa reintors un sofer la ei si nu aveau nevoie. Am duso mai bine ca sofer pe autobuz