| anonim_4396 a întrebat:

Care e aspectul important pe care vreti sa il observati la o fata (dupa fund si sani)?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fata este primul lucru, apoi fundul, sanii, picioarele

| neutrino a răspuns:

Daca poarta lenjerie intima...

| Lawliet14 a răspuns:

Ne uitam prima data la fata, nu la fund si sani. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Lawliet14):

Ok, deci ordinea este:fata, fund, sani. happy

| Lawliet14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu care e primul lucru, chiar si gratia e inselatoare. Totul e inselator, pana la urma cel mai mult conteaza sufletul.

| Suck a răspuns:

Buzele... nişte buze cărnoase îmi pot oferii un bj cu finalizare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde acum. daca e cu fata, sanii sunt primul lucru ( da, "crudul adevar " ce sa ii faci laughing ) si dupa fata / parul, daca e cu spatele, fundul si dupa tot parul.

ps, nu inteleg de ce fetele (unele ) s-ar simti jignite cand zici ca baietii se uita la sani, la ce sa se uite in afara de fata? la genunchi? nu cred laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E adevarat, nu raman alte variante, nici eu nu m-as uita la genunchii unui baiat happy. In schimb parul chiar e important.

| Gunoi a răspuns:

Ce e după? o.0 rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Gunoi):

Mmm, chiar asa? laughing

| Ragnarøk a răspuns:

Am ca principal criteriu de alegere a fetelor/femeilor caracterul acestora si in special ce scot pe goarna. Restul sunt factor secundar dar demn de luat in seama.