| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai absurda conspirație de care ați auzit?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt prea multe.

Ultima, chemtrails

| Xox0 a răspuns:

Cică Hilary Clinton, familia Obama, casa regală a Marii Britanii si mulți altii sunt reptilieni.
Si ar mai fi una (nu ma pot decide care-i mai aberanta dintre astea doua): Luna a fost creată de reptilieni si pe partea necunoscuta noua a Lunii poți vedea civilizația lor.

| EestiSodalane a răspuns:

Conspiratiile cu orasul de 15 minute, ca o sa ne izolele in cartiere si n-o sa avem voie sa calatorim in alte parti. Extrem de idiotica