| SakuraMiraiEdo a întrebat:

Care e cea mai penibila chestie pe care ati facut-o vreodata? Sau jenant lucru care vi s-a intamplat? Poate daca aflu si intamplarile altora nu ma voi mai simti asa prost dupa ce am facut eu :")))

9 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Ratez fiecare "high-five" sau "handshake" pe care il primesc, si ma omoara anxietatea cand cineva intinde mana sa batem palma, pentru ca stiu ca o sa o esuez cumva.
Doar, tine-ti mainile departe de mine, si nu vom avea vreo problema, si vom scapa de posibile situatii jenante care ma vor bantui pana mor.

| T0T a răspuns:

Frumoasă poza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Ar fi fost frumoasa poza daca nu isi acoperea botul cu ****. Zic si eu. Nu inteleg nici acum de ce fac oamenii poze asa...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm, se pare ca nu am voie sa scriu la/ba laughing

| Dismally a răspuns:

Tu ce ai facut? La mine cel mai penibil moment a fost cand am intrat intr-un apartament gresit... Am deschis usa, am intrat, ma pregateam sa ma descalt si atunci am observat ca interiorul arata altfel decat ar fi trebuit iar in spatele meu era o persoana care se uita la mine cu gura cascata laughing

| Yasmin875 a răspuns:

Odată aveam o rochie foarte scurtă și băieții de pe strada se aplecau si imi vedeau chiloții.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La prima intrebare nu raspund dar la a 2 ar fi > intr/o zi o prietena a mamei mele a intrat peste mine in baie cand faceam dus. Pur si simplu inghetasem, am si uitat sa mai acoper bijuteriile familiei. Se mai intampla asta cand uiti sa incui usa laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost la un majorat, și-am zis înainte că nu mai îmi iau rochiță, ci o salopetă. Avea în partea de sus doi ciucuri care se legau în față, și cam pe asta se baza toată partea de sus a salopetei.
La un moment dat m-am dus la baie, un ciucur s-o rupt, iar în încercarea zadarnică să leg cumva acolo, s-a desfăcut și celelalt ciucure.
Eram pilită, nervoasă și singură în baie, fără niciun telefon. laughing

| NadarraXD a răspuns:

La sport, la liceu, faceam ora cu o alta clasa. Si cei din clasa mea si cei din clasa cealalta erau buni la sport, iar eu numai nu intelegeam nimic, si ma invarteam pe teren asa, aiurea, ba ma mai mutau si altii in pozitiile in care trebuia sa fiu si eu, cum eram zapacita... A fost nasol. Ii vedeam pe astia cum radeau de pe banca, ca aia din teren erau ocupati. Plus ca am stat odata pe-o banca si era "danger zone" acolo. Mi-am luat vreo 6-7 mingi in cap/piept/mana/picior/burta... plus cateva care nu m-au nimerit. Si nu dadeau ei intentionat spre banca (era un sport cu aruncare de minge in poarta..cu mana).