| Xexma a întrebat:

Care e cea mai stupida intrebare pe care a-ti citit-o pe TPU? big grin
dau funda!

Răspuns Câştigător
| nadaparaelmundo a răspuns:

Pai era o tipa care avea o intrebare care ma fact sa cred ca ori e proasta ori e proasta sincer rolling on the floor)Am ras ca proasta uiteadela93 intreaba:
Am obs. kprietenului meu ia-u crescut ca doua umflaturi sub penis, dc le ating mai brusc il dor si ii atarna acolo, el zice ca s-a nascut cu ele... poate sa fie cancer sau tumora? pls help sunt speriata

3 răspunsuri:
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

A fost una : " Daca am vorbit cu un baiat despre sex inseamna ca am facut sex oral? " laughing

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Intrebarile de la categ. "Dragoste si sex".
Era una MariaIoana. Sau ceva de genu`
Cica, vrea sa faca CX in gruprolling on the floor))))))))))).
Si cica nu poate sa reziste fara a face CX
rolling on the floor
doamne, deci oribila experimentu` ala esuat.

| maria1996 a răspuns:

Buna! Este o intrebare de genu " Ce parere aveti despre oamenii care se spala? " big grin