| GeoGz a întrebat:

Care e diferenta intre tigarile scurte si lungi? Din toate punctele de vedere. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cristina45 a răspuns:

Iti zic din proprie experienta...din alea mai lungi tragi mai mult si sunt putin mai tari, depinde si de marca, cam atat, da nu sunt bune tigarile nu te apuca eu am facut prostia si acum mi-e greu sa ma las crying((

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Diferenta e lungimea in rest sunt la fel[poate putin mai tari]

| AleXisAleXis a răspuns:

Diferenta? Un cm sau 2 cm laughing Si cu siguranta din cele lungi tragi mai multe fumuri. Sa nu te apuci de fumat, nu sunt bune, provoaca dependenta.

| teodora24 a răspuns:

Cele lungi sunt putin mai tari, din cate stiu.

| Raull7 a răspuns:

Pai nu prea este o diferanta ...depinde si de care sunt. si presupun ca singura diferenta este pretul. big grin

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Eu nu fumez dar stiu ca cele lungi sunt putin mai tari...

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Asta nu stiu pentru ca eu nu fumezlaughing