| anonim_4396 a întrebat:

Care e mai bun dintre antivirusul avira gratuit sau cu plata si eset smart security, oricare dintre versiuni? Care detecteaza si sterge virusii mai bine? Stie cineva?

2 răspunsuri:
| ALY_2447 a răspuns:

Prima foloseam avira dar acum am descoperit eset nod32 si este foarte bun poti incerca si tu

| deanda a răspuns:

Avira gratuit e mai slab ca cel cu plata, are mai putine optiuni si nu se sinchiseste sa iti gaseasca toti virusii( ca deh` e gratis). Eu il am pe cel cu plata si sunt f multumita de el.Nu consuma resurse multe si n-am nici urma de virusi. Ii detecteaza imediat si atunci scoate un sunet de la unitate( in caz ca nu esti la pc sa il auzi). Despre eset nu stiu nimic... happy