| Giinger a întrebat:

Care e stilul vostru de muzica preferat si de ce?happy

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Imi place muzica relaxanta, linistitoare, care ma face sa ma gandesc la sarbatorile de iarna, care parca ma duc cu gandul undeva aproape de Dumnezeuhappy

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Rap---> am crescut cu el de mica e a doua familie, respect rapu cum mi-as respecta familia
Dubstep´ul---> este muzica care ma face pur si simplu sa am incredere in mine si mereu ma face sa ma cred mai superioara decat altiihappy
Screamo, Hardrock---> ceva la care NU pot renunta

| xIdiotlollipopX a răspuns:

Am doua mari stiluri de muzica preferate
J-rock [nu stiu daca ai auzit de el] ma reprezinta. e realist. ma amuza. ma fascineaza. imi trezeste interesul! ^_^

al doilea este kpop [ iar nu stiu daca ai auzit de el ] - imi da energie. ma face sa trec prin toate starile. imi trezeste sentimente pe care nu stiam ca le am!

Stiu...sunt weird dar... imi place smugsmug (^_^)