| anonim_4396 a întrebat:

Care era desenul vostru preferat cand erati mici?

Răspuns Câştigător
| NotNamed a răspuns:

Mia kalifa

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Portretul Tovarășului Stalin.

| SG1995 a răspuns:

Care nu era:
Sholin Shadow
Bakugan
Ben 10
Generator Rex
Secrets of Family Saturday
Tutenstein
Totally Spies
Witch
Scooby do where are you?!
Kim Possible
American Dragon

| gemeni6226 a răspuns:

Tom si Jerry si Gala desenului animat.

| siriusblack98 a răspuns:

Ed, Edd & Eddy.

| oglindasultanului a răspuns:

Misterele din providence.

| Apokales a răspuns:

Multe, prea multe. Cred ca am cateva ce merita un podium pentru cele mai bune desene facute vreodata: Minunatele peripetii ale lui FlapJack; Ed, Edd si Eddy; Ce-i cu Andy?; (sa zic oare? cred ca o sa zic) Yu-gi-oh! (desenul asta a marcat copilaria multora); Pokemon; Totally Spies (le urmaream pe cand nu aveam cablu TV) si lista este lunga.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Huntik: secrete și căutători

pe viață big grin

Au fost o mulțime de desene bune pe vremea aia dar în opinia mea (subiectivă desigur) e cel mai bun din toate timpurile, niciun desen nu m-a fascinat mai mult și încă mă fascinează

Episodul 17 este despre România, se călătorește la castelul lui Vlad Țepeș.

| SG1995 a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Ăsta l-am revăzut în 2018, foarte bun.

| MihaelaXNXX a răspuns:

Curaj cainele fricos, Vaca si puiu,