| Kisie a întrebat:

Care este cantaretul vostru preferat? intrebare la plictiseala -.-'

20 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Horia Brenciu..am mai multi.
O zi frumoasa sa aihappy

| positivity a răspuns:

Nu am un cântăreț preferat.
Ascult mii de trupe zilnic, şi niciodată nu mă plictisesc de ele. Însă, pentru a nu spune că ţi-am răspuns la întrebare, unele din trupele pe care le ascult sunt: RED, Lună Amară, Papa Roach, Tantric, COMA, Aerosmith, AIA, Metallica, Green Day, etc.

| DayByDay a răspuns:

Jesse McCartney.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Momentan este Eminem.
Am trecut de Rihanna, Adele, Three Days Grace, Metallica, acum sunt la cei gen 50 Cent, Dr. Dre, Eminem.

O zi buna!

| Ayako a răspuns:

Taylor Swift

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Madonna,Daniela Gyorfi, Mihaela Runceanu, Nelly Furtado etc.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kurt Cobain.

| Yasmin875 a răspuns:

Antonia

| Zatharra a răspuns:

Rihanna.

| lolium a răspuns:

Nu am unul preferat

| BrokenArrow a răspuns:

sigh Am prea mulţi. Nu pot să aleg unul singur T-T

| Epigonul a răspuns:

Hmm,nu stiu daca am unul singur,am mai multi si nu este ceva general neaparat,este si in functie de starea de spirit pe care o am in acel moment,ma-ntelegi? Cateva exemple ca sa fiu la subiect,ar fi Dragonu',Bean,Kazi Ploae,Chimie, Subsemnatu', NimeniAltu', Eminem si mai sunt, dar in principal cam astia ar fi.De ce nu dormi la ora asta? Tot la plictiseala si intrebarea mea.

| Kisie explică (pentru Epigonul):

Nimeni Altu'? in sfarsit cineva caruia sa ii placalaughing multi spun ca sunt ciudata ca ascult genul asta de muzica dar nu imi pasa ce spun altii oh go on laughing

| Epigonul a răspuns (pentru Kisie):

Cunosc astfel de caractere.Acei oameni care sustin acest lucru, cred din punctul meu de vedere, 1 la mana ca nu au incercat sa asculte cu atentie ceea ce canta omu' ala si 2 daca au ascultat, singurul rezultat a fost mai multa confuzie ca la inceput.Acest gen de muzica nu este pentru oricine.Keep listening good music sau mai bine zis KEEP CALM AND Listen Good Music laughing!

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Heii :*

Pai sunt o groazalaughing dar cel mai mult imi plac Taylor Swift, Demi lovato, Alina Eremia, Connect-r, Pink.

| SkaterGirl112 a răspuns:

Nu am unul singur, dar cel mai mult imi place The Script big grin

| Morfina060 a răspuns:

Hmm...Ozzy Osbourne, Chrigel Glanzmann, David Draimen, Mike Shinoda din categoria cantaretilor, am mai multe personalitati pe care le admir.

| alina508 a răspuns:

Jenifer lopez