| yonutz63991 a întrebat:

Care este cea mai cautata si bine platita specializare de medic?(chirurg,radiolog, cardiolog.)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai bine platita specializare este radiolog si chirurg ortoped, conform datelor oficiale. Cea mai cautata ramane in continuare ginecologia.

| Ion976 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia cu ginecologia e cu dus și întors. Se și castiga bine ( da nu e ca și cum acolo se castiga cel mai bine ) deci nu vad de ce... gândește-te ca la ginecolog nu vin numa de alea tinere pot veni și doamne de 80 de ani ca să zic asa...

1 răspuns: