| calutuuuu a întrebat:

Care este cea mai jenanta intamplare din viata voastra?hee hee

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! pai s-a intamplat cu multi ani in urma, eram in clasa a x a si am plecat de la ore 4 fete cucuiete si ( mai pe inteles am chiulit)tongue si ne-am dus la film Lantul amintirilorlove struck, mama crezand ca sunt la scoala, a aflat de la un baiat ca am chiulit, de ciuda nu am luat si baietii cu noi ne-a dat in primire, toate bune si frumoase, numai ca eu am zis ca am fost la scoala, iar mama mea cea scumpa a venit a doua zi la scoala, si m-a scos in fata colegilor si dai bataita la fata, diriginta ma tinea, mama dadea, faceau cu schimbulaughing pentru mine a fost ceva jenant mai ales ca se facea careu si cele care am chiulit am fost scoase in fata intregului liceu...

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns (pentru caramela):

A fost ceva de neuitat.

| Dennys1521 a răspuns:

E prea jenanta
nu pot sa spun aicirolling on the floor

| stefy_6374 a răspuns:

Cand am scris la sfarsitul unei compuneri,, Mai departe scrie-n carte"
laughing
De fapt o facusem in graba in clasa si a fost cam de o pagina(cu scris mare si labartat) de caiet mic.