| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai mare frica a voastra?happy

62 răspunsuri:
| Anonymous999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am fb, o pierdere de timp, prefer sa traiesc in lumea reala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Anonymous999):

Pacat ca restul sunt dusi, si cred ca stang la monitor sau la telefon toata ziua pe fb sunt sociabili. patetic

| Anonymous999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daoh go on sunt destui care nu stiu sa scrie corectlaughing mai ales prescurtat si greseli multelaughing

| simpleandy a răspuns:

Mama, mie imi este frica de mama.

caramela
| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze, nu m-am facut inteleasa.
Nu ma pot bucura de apa in toata splendoarea ei, am fost aruncata in gluma in apa si era sa...
De atunci refuz sa merg in locurile unde troneaza apa multa..de dus nu imi este frica, asta toata ziualaughing
O seara bunahappy

Răspuns utilizator avertizat
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Anonymous999):

Mi-e teama ca iedera din gradina o sa ma sugrume in somn.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Madayna):

Cînd pui o poză cu tine pe niste platforme superbe?

| 0PopaPorno a răspuns:

15 septembrie 2014.

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Frica,Pot spune ca noi singuri ne facem frica cand ne speriem de ceva, cand vedem filme horro la tv. Daca frica te prinde fara aparare scapi foarte greu de ea....Nu ne putem feri de frica, doar cine stie sa o invinga e castigator..Marea mea frica a fost de intuneric, dar am realizat ca intuneric e minunat si apoi am depasit aceasta frica. Filmele dau cele m-ai multe frica.

| Anonymous999 a răspuns (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Filmele sunt doar filme nimic real, frica imi provoaca placere.happy

| mgtow a răspuns:

De fata aia din poza, e din saw. Mai e putin si iese prin televizor sa ma violeze rolling on the floor

| Sociopat a răspuns:

Sobolanii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă văd un gândac sau păianjen sau orice altă insectă... mami?

| Happyjump a răspuns:

Am o colega de 100 kg in clasa si mi-e frica, pote se aseaza pe mine

| Madayna a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

De ce as pune? laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Madayna):

Intrucit sint sigur că esti super, siai arăta minunat pe platforme, tocul face piciorul frumos, sint convins că ai niste picioare superbe.

| apademasa a răspuns:

Mi-e frica sa-mi schimb modul in care vad lucrurile si inocenta pe care o avem cu totii. va salut happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Care gradina? Cea din Canada? :D

https://www.youtube.com/watch?v=ciycQ5681QM&t=2m25s

| TheMiningSheep a răspuns:

Jucarii ce se misca si prind viata (mai ales cand dormi)

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact.

| Maximilian191 a răspuns:

De lumina

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Nu stiu daca e chiar o frica (adica imi pot desfasura viata cu tot cu ea).
Totusi, imi e teama ca voi ramane singur, ca toti cei la care tin sau de care imi pasa (chiar daca nu arat asta) vor hotara sa iasa din viata mea, iar eu nu voi mai avea pe nimeni (da, poate e ceva prostesc si denota faptul ca sunt un om slab, nu neg acest fapt). Asta e temerea mea.

A ta, care e?

| Anonymous999 a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Sex, copii mai ales copiilaughing mai bine nu spuneam stiu.
Cu totii ne gandim la asta dar stai linist/a nu vom ramane singuri, mereu va exista cineva langa noi care sa vorbeasca cu noi, sa ne spuna ceea ce avem nevoie.happy

| ShizAnime a răspuns:

Berea.

| Maidi a răspuns:

Mi-e frica de intuneric

| SaveTheNature a răspuns:

Frica de bolala.

| Anonymous999 a răspuns (pentru Maidi):

Intunericul e frumoshappy

| Janetthe a răspuns:

Paianjeni rolling on the floor

| Maidi a răspuns (pentru Anonymous999):

Da dar cite o data