| queeny a întrebat:

Care este cel mai bun banc pe care il stii? (Vreau doar unul bun, nu imi dati cu copy-paste 100 laughing )

6 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

"Ion raspunde: "Parinte, am venit sa ma spovedesc
Parintele: Du-te acasa, ti-am citit blog-ul!" laughing
Bye bye!

| madalicious a răspuns:

Doua batranele cam sclerozate se duc in vizita la o prietena tot o batrana mai uituca. Se duc ele se aseaza si incep sa vorbeasca. Dupa cateva minute batranica-gazda le intreaba: "fetele vreti o cafeluta?" batranele zic ca da. Si cand termina cafelutele din cauza ca uita le tot daduse vreo 7 cafelute. Cand au plecat pe la jumatatea drumului face o batranica: "fata, iti vine sa crezi ce zgarcita e prietena noastra?" Cealalta batranica zice: "draga, ai fost la ea si nu m-ai invitat si pe mine?!"

Mie mi se pare amuzant bancul dar.depinde si de ce crezi u. laughing)))

| kaya a răspuns:

Doi betivi se intalnesc pe strada:
Betivul 1: Baaa! Faceti loc sa trec printre voi!
Betivul 2: Daaa! Dar treceti unu cate unu!

| Fallen Angel a răspuns:

Am sa iti zic un banc destul de bun. E asa:"Trei femei vin la preot sa se spovedeasca. O moldoveanca, o ardeleanca si o olteanca. Parintele le zice ca de cate ori si-au inselat barbatii sa inconjoare biserica si le scapa de pacate. Se duce prima moldoveanca. Si inconjoara biserica odata, de doua ori, de trei ori. Se duce si ardeleanca. Inconjoara si ea biserica odata, de doua ori, de trei ori, de patru ori, de cinci ori... Se duce si olteanca. Si incepe: Odata, de doua ori, de trei ori, de patru ori,... de noua ori, de zece ori, dupa care se duce la parinte si ii zice: -Auzi parinte, da n-ai o bicicleta? laughing laughing
Mai am doua cu olteni, da nu sunt chiar bancuri :
-De ce iau oltenii doua pietre cand merg la culcare? Cu una sting becul si cu cealalta verifica daca au inchis fereastra.
-Ce fac doi olteni intr-o barca gaurita? Mai fac o gaura sa iasa apa.
cam astea ar fi ale mele. Sper ca iti plac. Te pup dulce!

| dorina195 a răspuns:

Stiu eu unul, suna cam asa.Era o data un rus, ucrainean si un baiat pe nume Cicea, imparatul le-a dat o porunca sa ajunga cu motocikleta pina in dealul muntelui cu putina benzina.Sa dus rusul, a ajuns pina la jumatate de munte si s-a intors inapoi caci i s-a terminat benzina, la ucrainean s-a intamplat la fel, cicea a ajuns la jumate de munte si i s-a terminat si lui benzina insa lui ii era a pisa si sa pisat in bac, cind s-a intors inapoi toti lau intrebat cum de a invins insa el a raspuns:Cicea ne durak, Cicea face pisa in bak

| GodBlessYou a răspuns:

Douo clatite merg pe strada, si... la una ii pica gemu laughing)))) hahaha ce rad la faza asta rolling on the floor