| miriammiki a întrebat:

Care este cel mai tare banc pe care il stiti? NU vreau copy-paste.

Răspuns Câştigător
| frumixxxbubulina a răspuns:

Mama aude gălăgie în coridor, în toiul nopţii. Iese din dormitor şi îl vede pe Bulă cu o umbrelă în mână.
– Unde pleci în toiul nopţii?
– La bordel.
– Ai tâmpit! Mucosule! Treci la culcare imediat.
După vreo jumătate de oră iar aude gălăgie. Iar Bulă.
– Unde pleci iar?
– La bordel.
– Treci imediat în camera ta.
– Bine, dar să vedem noi cum ajunge tata pe ploaia asta acasă.

21 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Calul fuge!
Param pam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.googlle.ro-bancuri

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Cele mai tari bancuri despre treaba mare pe care le stiu:
Pe un tip il chema Cacat Vasile si toti radeau de numele lui.
S-a gandit el intr-o zi sa-si schimbe numele. Se duce frumusel la primarie si, in drum spre casa, se intalneste cu un prieten.
Prietenul:
-Ti-ai schimbat numele?
Vasilica, fericit:
-Da, ma!
-Si cum te cheama acum?
-Cacat Ghiorghe.

Ora 2 noaptea. Un politist patrula. Se opreste din mers, deoarece vede ceva pe jos. Baga degetul in chestie si apoi il duce la gura si gusta...
-Vai! Cacat! Bine ca n-am calcat in el.

| BellaKiოNana a răspuns:

La 3 dimineata se aude o bataie
in usa. Se scoala sotu', cand
deschide usa, sta unu' zambind:
- Ce vrei, mah, e ora 3
dimineata?!
- Scuze, n-ati putea sa ma
impingeti?
- Du-te, bah, de aici, la 3
dimineata? si-i inchide usa in
nas, si se duce inapoi in pat
langa sotie.
Sotia il intreaba:
- Cine a fost la ora asta?
- Pai, unu', cica vrea sa-l imping!
Sotia se ridica intr-un cot:
- Ti-aduci aminte cand ai avut
pana la motor, si nu te-a impins
nimeni si ai stat 4 ore pe
magistrala, ti-era greu sa dai o
mana de ajutor?
- Bine, zise sotul.
Isi trage repede o pereche de
pantaloni si iese afara, aici cam
ceata, si incepe sa strige:
- Bah, unde esti? Se aude un glas:
- Aici!
- Unde aici?
- Aici, in leagan!rolling on the floor

| Dianaㄨ a răspuns:

Iese o tipa beata ranga dintr-un bar imbracata intr-o fusta scurta, fara chiloti pe dedesubt, da sa se urce in masina ei ultimul racnet, cand sa bage cheile in usa cade jos, se ridica fusta si si-o vede:
- Din cauza ta am aceasta masina in care m-as fi urcat daca n-as fi cazut, din cauza ta am aceasta geanta de 1000 de euro plina de bani, din cauza ta am vila aia cu piscina la care as ajunge daca m-as urca in masina si tot din cauza taa... dar... stai!? Dar ce faci?! dar nu plange ca nu te certsad!

| Koalass a răspuns:

Un om are numele de familie Buca. intr-o zi suna cineva la telefon, acesta raspunde:
-Alo, da?
-Familia Buca?
-Da.
-Sunteti domnul Buca?
-Da!
-Sotia dumneavoastra este acasa?
-Sigur!
-Inseamna ca tot curul e acasa!laughing

| Kiragagash2012 a răspuns:

Mama intra la petrecere in camera unde erau copii.
Copii, ce faceti?
Sex in grup!
Slava domnului, credeam ca fumati...

| Kiragagash2012 a răspuns:

Bula intarzie la scoala, si profesoara il intreaba unde a fost. Bula ii spuse ca i-a murit tatal.
Pai si cum a murit, mai bula?
pneumonie, zise bula.
Pai cum, l-am vazut ieri si era sanatos tun.
Pai stiti, el cald, glontu rece...

| Kiragagash2012 a răspuns:

Dumnezeu a facut lumea. Restul lucrurilor au fost facute in china.

| Kiragagash2012 a răspuns:

Bula mergea pe cal. deodata a cazut. de ce? s-a terminat calul.

| Kiragagash2012 a răspuns:

De ce sunt blondele derutate la baie? Ca trebuie sa se dezbrace singure big grin

| Kiragagash2012 a răspuns:

Albert Einstein a spus: Secretul inteligentei mele consta in prostia nemasurata a celorlati big grin

| Kiragagash2012 a răspuns:

Ce face Mos craciun tot anul? Sex contra cadouri big grin

| Kiragagash2012 a răspuns:

De ce mor oamenii? De deces big grin

| Kiragagash2012 a răspuns:

De ce stau blondele la colt cand e frig? Fiindca sunt 90 de grade big grin

| Kiragagash2012 a răspuns:

Ce face blonda cu un singur neuron? Sex, incearca sa-l inmulteasca big grin

| Kiragagash2012 a răspuns:

Cate bancuri mai vrei? (nu rade la asta)

| k1lL2m3 a răspuns:

Mircea merge cu tacsu la magazin.Vede niste prostituate si il intreaba pe tacs ce sunt alea. Tacsu i zice:
-Fiule astea sunt femeile ce aduc fericire!
Baiatu nu zice nimic si merge acasa iar pe furis ia niste bani din pusculita si pleaca la doamnele cu fericirea, si le spune sa i dea si lui niste fericire. Femeile in lipsa de bani iau banii si i ung baiatului 3 felii de paine cu nutela.
Mai tarziu baiatul vine acasa.Parintii il intreaba:-Unde ai fost?
-Am fost sa iau fericire de la doamnele acelea de langa magazin!
Tatal alb la fata ca varu il intreaba cum a fost.Copilul spune:
-Pe primele 2 le-am terminat...iar pe a 3-ea am mai lins-o un pic si gata!

| alexandricuta a răspuns:

Fiti atenti aici! Caci ve-ti rade cu gura pana la urechi:
In timp ce tatal era plecat la servici femeia facea sex cu amantul iar
fiinda ea avea un fiu l-a bagat in sifonier. Dintr-o data vine barbatul acasa femeia speriata il ia pe amant si il baga in sifonier alaturi de copil.Copil incepe:-E intuneric aici!
Barbatul:-Da, este.C
Copilul:Am o minge de baschetball! Vrei sa o cumperi? Costa 400 de dolari!
Barbatul:Nu!
Copilul:Tata e afara!
Barbatul:Bine, fie!
Peste ceva timp barbatul iar ajunge cu copilul in seminer:
Copilul:E intuneric aici!
Barbatulbig grina, este!
Copilul:Am o manusa de baschetbal! Costa 600 de dolari!
Barbatul:Bine fie!
Dupa cateva saptamani tatal simte lipsa mingii si manusii si il intreaba pe copil unde sunt:
Copilul:Le-am vandut pe 1000 de dolari!
Tatal:Nu este bine sa iti minti prietenii atat de grav! Te duc sa te spovedesti!
La biserica copilul aflat cu preotul in incapere incepe:-E intuneric aici!
Preotul:Iar incepi?