| beyonce99 a întrebat:

Care este cel mai bun loc pentru a ascunde niste bani ca nimeni sa nu-i gaseasca?

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Cred ca cel mai bun loc este acolo unde nu umbla cel de care ii ascunzi.EU ii mai ascund de mama sa nu ii mai ia.Ii pun in carcasa PC-ului unde nu pot afecta niimic.Nu are ce sa caute acolo deci e sigur.I-am mai pus si in "piciorul"(am uitat cum se numeste) monitorului.Are un spatiu gol acolo e plastic si dupa aia niste metal prins cu suruburi, spatiul este de maxim jumatate de cm, mai putin.Ii pun acolo.Mai am si o sursa de PC pe care nu o folosesc, o tin de rezerva.Am mai pus si in aia, desfac carcasa cu grija si ii pun acolo fara sa stric ceva.

| a răspuns:

Hey! Cea mai buna ascunzatoare este lenjeria intimabatting eyelashes! Funda? Bafta kiss

| ALYalytza2012 a răspuns:

Intr-o soseta pusa in dulapul cu haine

te logggggg (pls)
da-mi funda

| Roman_Cosmin_1992 a răspuns:

Este un subiect delicat! Eu ii ascund vara in hainele de iarna si iarna in hainele de varahee hee..acum fiecare cu ideile lui

| frumusick02 a răspuns:

Poti sa...Trebuie sa fie in camera ta.Asta este sigur. Poti sa-i pui intr-o carte unde sti ca parintii tai nu umbla.Sau poti face ca mine.Pui pusculita intr-un loc mai prafuit si o acoperi cu ceva. Vreau funda!