| Ady3835 a întrebat:

Cel mai bun loc pentru a ascunde bani? Funda. Voi unde va puneti banii?

Răspuns Câştigător
| TheAvenger a răspuns:

Hmm..sub o placă de parchet, sub saltea, în sertarul cu chiloți, sub rama unui tablou sau în spatele unui tablou.

24 răspunsuri:
| Jello a răspuns:

In portofel, sub covor sa intr-o carte.

| CastraveteMurat a răspuns:

Ăsta-i hoț și ne întreabă unde ne ținem banii ca să îi fure! Huăă!
Și răspunsul la întrebarea ta:
CARE BANI?

| Uoana a răspuns (pentru CastraveteMurat):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))

| MeNoNヅ a răspuns:

laughing eu am incercat si. NIMENI nu i-a gasit! ii faci cat mai mici si ii bagi in telefon --> scoti carcasa si ii bagi acolo! nimeni nu o sa-i gaseasca!

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Sub sapunul unui tigan...

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeeaUcideVisse):

Acolo nimeni nu-i gaseste laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii bag sub scannerul de la imprimanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi tin bani intr-un ursulet care are un fermuar in spate sau ii pun in portofel si ii bag intre hainele din dulap in fata de perna tu unde ii ti?

| Dana211 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun loc de ascuns banii e in congelatorul de la frigider pentru ca in cazul in care iti ia foc caa ai sanse mari sa nu arda.
Eu nu prea imi pun banii nicaieri pentru ca nu am ce pune!

| KMaddieK a răspuns:

In buzunar laughing

| Uoana a răspuns:

Eu ii tin intr o pusculita in forma de porc

| adelina0101123 a răspuns:

Eu mii bag in ***

| asdfghjkll a răspuns:

N-am bani

| soffie a răspuns:

Sub parchet rolling on the floorrolling on the floor [raspuns doar pentru prima intrebare]

| hotnews a răspuns:

Pe card.

| hotnews a răspuns:

La banca.

| radutu1299 a răspuns:

Pusculita ori in dulap intr-un buzunar de la o haina

| DeeaHug12 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti pui banii intr-un loc sigurwinking de ex.: sub ceasul din camera ta, sub pat, in sertar, sau chiar intr-o carte sper ca ti-am fost de ajutorhappy!

| annnaa a răspuns:

La cioraplaughing

| bbyyyy a răspuns:

Intr-o cartehappy

| elenaangel1 a răspuns:

Pai mai bine nu-i mai ascunzi...ca ai posibilitatea sa uiti si tu unde i-ai lasat.eu locuiesc singura, asa ca ii las pe dulap, pe masa, prin haine

| Ogrin_Iulian_1998 a răspuns:

Dupa parerea mea, ar trebui sa ii ascunzi intr-o decoratiune sau intr-un tablou(adica in spatele lui)

| niculici93 a răspuns:

Intr-o soseta, in spatele unei foto, intr. o cizma, intr-o carte, sau desfac unitatea calculatorului si ii las acolo intr-un portofel