| MistretulPufos a întrebat:

Care este cel mai ciudat lucru pe care l-ati vazut in viata voastra? (in afara de un mistret care pune intrebari pe TPU)

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

O baba in Londra care traversa neregulamentar, avea pantaloni scurti pe un frig de crapa pietrele afara si mergea ca un zombie

18 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Ma baneaza astia pe viata daca-ti scriu.

| Drimmero a răspuns:

Am avut multe, dar cea mai ciudata e asta. Ma jucam de-a v-ati ascunselea acum ceva timp in parc cu mai multi, pe timp de vara, jucand intr-un spatiu in care nu prea erau lumini, sa fie mai ''horror'' pentru noi. Eu cu inca 3 eram urcati pe niste tobogane si asteptam sa fim gasiti, iar noi 4 ne uitam in spatele nostru si era un om, cel putin asa zic eu, care se uita la noi si venea spre noi incet, dar avea o privire aiurea. Ne-am speriat si am plecat!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Cred ca si acel om s-o fi speriat de voi. laughing zici ca avea o privire aiurea? Se intreba omul, ma de unde o fi picat si astia. Hahaha

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Daca tu zici, asa este!smug

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

A ramas cu traume saracul om. smug

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Cele mai cele sechele!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ma certam cu varumiu pe o ciocolata in liceu si nu stiu cum a disparut din mana noastra... laughing A ta?

| MistretulPufos explică (pentru DoarBogdan):

Am vazut un 'rrom' in chiloti cu un topor in mana care calarea un magar si tipa ca un amerindian pe autostrada... laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru MistretulPufos):

Asta chiar e mai interesant. laughing

| Doub a răspuns:

Oscilez între o găină fără cap pe şinele de tren sau o femeie în pragul nebuniei defilând printre maşini.

| Alyra a răspuns (pentru Doub):

Săraca găină. sad

| R0R0 a răspuns:

Eram la biblioteca si toti erau asa de bizari.Erau imbracati aiurea si se holbau incontinuu la mine. Pana si bibliotecara era o ciudata.

| Florentina9210 a răspuns:

Cand am ramas singura in padure, deoarece scumpii mei verisori m-au lasat acolo cu sania, cica au vrut sa imi faca o farsa. Pe atunci aveam vreo 7 anisori iar ei 9 respectiv 12. Era ciudat, deoarece vedeam in jur doar pomi si zapada. Am avut noroc ca venise un om la vanatoare si m-a intrebat de-a cui sunt. Si i-am spus, mi-a aratat drumul, si cand am venit acasa, ei s-au ascuns.
M-am dus in camerele lor, le-am cautat in ghiozdane, carti caiete si le-am rupt cateva foi din fiecare.
Au trecut ani de atunci, si acum, de cate ori ne vedem la terasa la un suc sau mergem la un biliard, ne aducem aminte si radem. big grin

| MistretulPufos explică (pentru Florentina9210):

Interesanta poveste big grin

| Florentina9210 a răspuns (pentru MistretulPufos):

Mai interesanta a fost frica aceea din sufletelul meu. Putea sa vina un lup, ceva...

| Idkidk a răspuns:

M-a speriat rău de tot când mă pierdusem la mare, aveam vreo 8 anişori, şi mergeam cu mama la un magazin la mare să luăm ceva, şi când, ea intrase într-un magazin, iar eu am rămas afară, şi mă pierdusem rolling on the floor

| VelaJohnny a răspuns:

O femeie in Austria care si-a intors capul la spate exact ca o bufnita spre noi in timp ce mergea in fata, auzind ca vorbim romaneste laughing asta mi-a venit pe moment in minte, posibil sa fie si mai si laughing