| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care este cel mai frumos cadou pe care l-ai primit vreodata de craciun?

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sanatatea

| T0T a răspuns:

Nu știu, sincer.

| Florentina9210 a răspuns:

Am primit ''unul'' inainte de Craciun.

| justanotheruser99 a răspuns:

Hmm... Chiar nu stiu. Lucrurile materiale nu prea au o valoare semnificativa. Da, te bucuri de ele, insa dupa ce "le trece vremea" nu mai au nimic deosebit.
Prin urmare, faptul ca am petrecut cateva din cele mai frumoase clipe alaturi de niste persoane dragi, pot fi un cadou foarte frumos pentru mine.
Insa nu înțelege greșit. Nu înseamnă ca daca primesc un cadou nu ma bucur. laughing

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Parfumuriiiii si parfumuriiiiii ador parfumurileeeeeeeeeee.

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Stiu,, ador parfumurile e...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciorapi? La dracu, nici nu-mi amintesc daca am primit ceva de craciun. laughing

| August99 a răspuns:

Nu am primit vreodata ceva wow de Craciun

| Juviia a răspuns:

Nu am unul.

| mbncf a răspuns:

N-am primit nimic atât de special încât să-l pot considera cel mai frumos cadou.

| Anonim1000000000 a răspuns:

Chiar nu stiu...nu cred ca am primit ceva atat de special incat sa il consider cadoul "perfect".