| aDEeLAa a întrebat:

Care este citatul tau preferat?
Dar subiectul care te face sa vrei sa vorbesti despre el?

5 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

"Pluteşte drept înainte, şi dacă pământul pe care-l cauţi nu există încă, fii sigur că Dumnezeu îl va crea într-adins pentru a-ţi răsplăti îndrăzneala." ( Regina Izabela către Cristofor Columb)
Cărți, muzică, filme, pot vorbi cu orele.

| Freya1 a răspuns:

Coco Chanel: „Cu cât bărbatul este mai prost și mai ratat, cu atât pretențiile lui față de femeie sunt mai mari!"
Asta imi vine acum in minte, dar mai sunt cateva despre viata etc.
Subiectele preferate de mine sunt cele despre dragoste, relatii, situati de viata...

| SilentRain a răspuns:

If nobody hates you, you're doing something wrong

Nu am un subiect anume, unele conversatii sunt predestinat pieirii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel spus de SilentRain.
"She hasn’t your strength.She’s never had any strength.She’s never had anything but heart."

| Teffan a răspuns:

Nu-mi plac citatele.