| musiiic a întrebat:

Care este desenul tău preferat din vremea când erai copil?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tom and Jerry, familia Flinstonne,

36 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Inconjorul lumii in 80 de zile cu Willy Fog.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc mult pentru fundă, sănătate.

| musiiic explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu ai pentru ce.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru musiiic):

Esti fată? Sau băiat

| musiiic explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da, sunt fată laughing.

| Furculingură a răspuns:

- Rollie Polie Olie
- Clifford
- Cei cu Andy
- Viata cu Louie
- Sonic
- Wunschpunsch
- Dosarele seccrete ale cainilor detectivi
- Bobby's world
- Inspector gadget
- Jack piratul cel teribil
- Evil con carne
- Walter melon
- Marsupilami
- Copii de la 402
- Robo gandacelul
- Willy fog
- Curaj, caine fricos!
- Tutenstein
- WITCH
- Familia Toffu
-Yu-Gi-Oh
-Slayers
-Shaman King

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Furculingură):

Frate,multumesc

| Furculingură a răspuns (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Pentru ce îmi mulţumeşti?

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Furculingură):

Am uitat numele l-a majoritatea si acum le pot arata si fratelui meu m-ai mic.

| OnuOnulică a răspuns:

Tom şi Jerry.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Buna intrebare si greu de dat un raspuns, pentru ca au fost mai multe.

Cred ca primul desen pe care l-am urmarit cu interes a fost ''soimii calatori''

Dar repet, au fost atat de multe ca mi-e greu sa aleg un castigator.

Acum, dupa ani de zile inca mai urmaresc ocazional ''viata cu louie'' care a fost si este o opera de arta. Foarte bune erau si desenele de pe CN, dar cele ale anilor 90 (ne dublate in lb romana)

| musiiic explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Foarte tare Viaţa cu Louie!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Toate,de parca as putea sa aleg vreunul.
Dar sa zicem "Sonic".

| Sociopat a răspuns:

Cainii Detectivi, Sonic X, Tic si mai era unul cu o echipa de vanatori de monstri.Fiecare avea puteri supranaturale iar unul din ei putea sa-si faca pielea de piatra sau ceva de genul.N-a prea avut succes ca era cam dur pentru Fox Kids.Era un episod cu un Clovn urias care era controlat de o fetita si unul cu dinozauri adusi la viata.Imi amintesc ca episodul incepea cu niste oameni mergand intr-un jeep si in fata lor era un T-Rex care statea "ghemuit" cu spatele la ei.Slabe sanse sa si-l aminteasca cineva insa ar fi super kewl sa aflu numele.

| Sociopat a răspuns (pentru Sociopat):

Owww am uitat de Ozzy Si Drix, Robo Gandacelul si Diabolik

| Sociopat a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Omule,te iubesc! Asta e!
Multumesc!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Sociopat):

Cu placinte happy

| Ibrahimovic a răspuns:

Desenam o casa, bineinteles cu colturile drepte, faceam un copac pe langa ea, niste iarba, niste pasari in forma de "3", niste nori. rolling on the floor))

| musiiic explică (pentru Ibrahimovic):

Mă refeream la desenele animate big grin.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru musiiic):

Aaa. laughing
Pai in cazul asta.
imi placeau multe: Shaolinii, Scooby Doo, Tom si Jerry, Johnny Test. big grin
Si multe altele, in general imi placeau cele de pe vechiul Cartoon Network.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antenele colectiverolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regele Shaman şi Curaj câine prost.

| musiiic explică (pentru anonim_4396):

Curaj, câine fricos big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru musiiic):

Ştiu,dar aşa îi spuneam când eram micăhee hee

| musiiic explică (pentru anonim_4396):

Atunci, se explică! kiss

| Madayna a răspuns:

Viata cu Louie, Ce-i cu Andy, Zambetul lui Sharon, desenele astea animate imi lipsesc.

| Bøøgey a răspuns:

Yu-Gi-Oh.

| horansgang a răspuns:

Păi ar fi pe primul loc Naruto, eram înnebunită după el şi apoi mai e şi cele de pe CN cu ben 10 şi altele (îmi plăceau toate de pe canalul ăla) şi mai e şi clasa 402 ♥ şi hannah montana şi mai era ceva, însă nu-mi mai aduc aminte.

| musiiic explică (pentru horansgang):

Copii de la 402 erau haioşi! laughing

| horansgang a răspuns (pentru musiiic):

ştiu! încă mă mai uit la ei câteodată când mă plictisesc laughing

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Eu tin minte de unul cu o Rata-Detectiv si unul cu o Vulpe politai care era rapit.Alea da animate inteligente, in ziua de sunt atat de proste.Eu nu am TV si mi-a schimbat viata in bine. Daca vreau unul bun de actualitate incearca Gravity Falls, are umor mister si finalu inplica tecnologie extraterestra intr-un cadru de 5 secunde.

| Swan39 a răspuns:

Oh, m-ai făcut să-mi amintesc de vremurile acelea bune; ce-mi mai plăcea să mă uit la desenehee hee Am avut mai multe preferate, dar parcă aş alege "Arthur".

| rememberme24 a răspuns:

Imi placeau foarte mult Copiii de la 402, Zambetul lui Sharon,Sony X,Tottaly spies,Povesti cu Hans Christian Andersen, Fratii Grimm, Familia Flinstone, Arthur, ...si mai era un desen pe Minimax de care eram inebunita dar nu mai stiu cum se numeste, era un desen cu un caine mare si rosu happy

| critikl a răspuns:

Fac parte din generatia FoxKids.Si ma mandresc cu asta laughing)