| kscorpio a întrebat:

Care este diferenta dintre un raspuns castigator si un raspuns folositor?
Adica poti avea raspunsuri castigatoare, dar nefolositoare?

4 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Pai. Da se poate sa ai raspunsuri castigatoare dar care sa fie nefolositoare.P.S sunt multe cazuri de astea. laughing Sincer. cel care da Funda. cade de prost.

| kscorpio explică (pentru ReadAllAboutMe):

Mersi mult pentru raspuns. E prea mult spus cade de prost. Adica el a fost dragut ca a dat funda si poate pentru el a fost folositor raspunsul. Dar aici decide altcineva cat de folositor e un raspuns sau cat de corect e un cuvant. Eu mai devreme am scris un cuvant din trei litere cu majuscule pe care il stiu sigur ca asa e corect, dar nu m-au lasat sa-l trimit asaca n-ar fi corect decat prima litera cu majuscula. O zi buna in continuare

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

De multe ori cel care pune intrebarea e multumit sa auda ce-i convine.Si sunt multe intrebari carora e greu sa le gasesti un sens.

| kscorpio explică:

Pai eu am pana acum 12 raspunsuri castigatoare si unul folositor si asta nu intelegeam eu de ce au mai iesit castigatoare daca nu sunt folositoare?