| albinuta_2886 a întrebat:

Care este drogul vostru?(acel lucru pe care va face sa va simtiti bine, dar va este rusine sa il impartasiti altora)

8 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Cocaina, am glumit rolling on the floor iubitul meu este drogul pe care nu-l voi imparti cu nimeni, cel putin atata timp cat isi face efectul laughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Sexul. da, vedeti bine.si nu mi-e rusine sa spun ca imi place foarte mult si ca ma face sa ma simt foaaarte bine. Drogul meu este prietenul meu.nu mai ma satur:X

| asdgfhresry a răspuns:

Sentimentele laughing niciodata nu am spus cuiva ceea ce simt cu adevarat spre exemplu despre un baiat.

| Ionutzsa a răspuns:

Gummy bears ahhhlove struck

| Crs a răspuns:

Tigarile...

| AsU_2581 a răspuns:

Cola. din cand in cand mai un cuibig grin

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Coca-Cola sau Pepsi laughing il impartasesc cu greu celorlalti laughingGlm nu am niciun "drog" de care sa imi fie rusine sa-l impartasesc cu altiitongue Ma simt bine cand fac sport: ma dau cu rolele, bicicletajoc fotbal etc.

| tpuguru a răspuns:

Ciocolata sau bomobanele