| Bogdan_1579 a întrebat:

Fetelor, voi ce simtiti cand iubitul vostru isi da drumul in voi?

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Vladimir,baiatul isi poate da drumul in fata SI daca are prezervativ,deci nu e lucru facut de inconstienti neaparat.

Sau atata timp cat foloseste anticonceptionale, etc.

Bogdan, asteapta si tu viata urmatoare; poate vei fi femeie.

| Азбука a răspuns:

Ca iubitul lor se simte bine tongue

| andrutza18 a răspuns:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simt ca raspund unui prosth

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vladimir, băi omule. Păi și cum crezi că rămâne o fată însărcinată?
A-și da drumul nu se referea la a urina, dacă asta credeai. Ci la a ejacula.
Bogdane, eu nu știu. Dar cred că e ca pe gură. Tu ce simți când bei apă? Că îți curge un lichid pe gât. Așa cred că și la ele.

| Vladimir_5857 a răspuns:

Sunt baiat, iar o fata care accepta asa ceva inseamna ca nu are minte si un baiat daca face asa ceva inseamna ca are mai putina minte ca fata.