| DianaaGabrielaa a întrebat:

Care este, dupa parerea voastra, tema poeziei "Iarna" de Vasile Alecsandri? ( vreau o rarere in maxim 3-4 randuri, ca sa o adaug ideii mele )

2 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Eu cred ca tema poeziei "Iarna" este toamna.
N-ai vrea sa-mi exprim opinia despre semnificatia poeziei in 25 de randuri ca sa o adaugi ideii tale?

| TashaUhm a răspuns:

Nu pot sa-ti dau o ''rarere''`! Si asta nu pentru ca ai scris gresit, ci pur si simplu, atunci cand ai nevoie de cineva sa-ti rezolve temele, trebuie sa te gandesti ca au fost si altii inaintea ta care au pus intrebarea respectiva.
So... Google- '' ce te intereseaza'' -Cautare, Et voilà`!