| anonima0101 a întrebat:

Care este faza cu toate aceste ststusuri "I think I like someone what should I do?" A dat dragostea in toata lumea sau?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

E o modă de scurtă durată.

3 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns:

Nu stiu ce e mai amuzant. Statusurile astea de rahat sau ca tu dai 2 bani pe ele.

| weirdfirefly00 a răspuns:

Lasand la o parte faptul ca unii sunt complet naivi si se lasa prostiti de iubit/iubita sau pun intrebarea la un mod destul de stupid? Nici nu trebuia sa iti bati capul cu chestiile de genul pentru ca in sinea lor sunt stupide, ma rog exista si situatii in care poti cere un sfat intr-o relatie, dar de multe ori situatiile de aici sunt amuzante si raspunsul e altul decat se asteapta ei in sensul ca trebuie sa se maturizeze sau sa stea cuminti sa mai copilareasca sau etc.