| razboiulinelului a întrebat:

Care este filmul vostru preferat? (orice gen ar fi) dar doar un film!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stapanul Inelelor de Aur. Ala va ramane mereu favoritul meuu

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu de spus!(am vazut mult prea multe si mi-e aproape imposibil sa-l aleg pe "no 1")
Totusi...
Always only you (2011)-pentru moment...

| KNST a răspuns:

Daca nu esti dedicat unui gen anume (nici eu nu sunt) iti recomand cateva filme bune:
Snowpiercer (2013)
The way back (2010-fenomenal)
Gone girl (2014)
1408 (2007)
Moon (2009)
Nu vei fi dezamagit. Pregateste niste popcorn si da "play"!winking

Răspuns utilizator avertizat
| MarianaNiculescu a răspuns:

Sincera sa fiu, mie imi place mult filmul Alone. Este un film indian de groaza.

Răspuns utilizator avertizat