| anonim_4396 a întrebat:

Care este filmul vostru preferat? si de ce el este preferatul vostru?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

The walking dead pentru ca ma tine ca pe jar.

| Kaℓi a răspuns:

Inchisoarea ingerilor.
Si "Ziua Independentei"laughing mi se pare o parodie foarte reusita!

| Wøodenpints a răspuns:

Am mai multe:
The crow
Interstate 60
Låt den rätte komma in
Ginger Snaps
The Duel
Before sunrise

| Decrepit a răspuns (pentru Wøodenpints):

Parca nu-ti placeau vampirismele.La "Låt den rätte komma in" ma refer. Daca-ti plac chestiile scoase de scandinavi si ti-a placut The Shawshank Redemption, poti sa te uiti si la R.E un fel de paralela intre ele.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Decrepit):

N-am absolut nimic cu vampirismele, doar că nu suport căcaturile gen twilight, true blood, sau alte chestii de genul.
Låt den rätte komma in chiar m-a surprins, cu toate că eram destul de sceptic în privinţa lui, când mi s-a propus prima dată sa-l văd, acum vreo 4 ani.
The Shawshank Redemption n-am văzut, dar nu pare genul meu de film.

| Dariusuu a răspuns:

Jumper.

Pe langa ca are niste efecte incredibilie, imi place si povestea.

| Delicacy a răspuns:

Interview With The Vampire şi Hachiko.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Am un film-serial care îl urmăresc cu drag,de fapt două:
GREY'S ANATOMY,DR. HOUSE.
Îmi place medicina, nu ştiu, îmi plac actorii, vreau să mă fac asistentă, îmi place biologie.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Dark Knight. Pur si simplu imi place foarte mult. Joker-ul, jucat de Heath Ledger, mi se pare cel mai ''tare'' personaj secundar al tuturor timpurilor. Asta e parerea mea. Un film foarte bun, cum putine sunt.

| Okami23 a răspuns:

The nightmare before christmas
de ce?
este in tehnica stop-motion, este o combinatie intre craciun si halloween, coloana sonora este minunata si ador personajele