| Me_5216 a întrebat:

Care este frica voastra cea mai mare? Cel mai creativ raspuns castiga fundita.

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mi-e frica de pierderea celor dragi.

| Razvan a răspuns:

De critica nefondata.Ma enrveaza ca inca mai aplec urechea la porcarii de genulwinking

April
| April a răspuns:

Mi-e o cumplita frica de nebunii inconstienti care zboara in masinile lor"bengoase"pe sosele. Iar cand la vreo curba intalnesc vreun vehicul din acela lung, cu remorca incarcata ochi, sunt de-a dreptul terorizata.

| Elena1234456 a răspuns:

Imi este frica de reactia celorlalti si de parerea lor despre mine.

| Floreenofficial a răspuns:

Mi-e frica de moarte, iad, operatii, cutremure, rame si viermi, serpi, caini agresivi adica pitbulii de exemplu, de rromi.etc

| nobody_9468 a răspuns:

~Imi este frica de viitor...se anunta mult mai negru decat prezentulhee hee
~Imi este frica de Dumnezeu.
~Imi este frica sa nu ajung ca "altele"...
~Imi este frica sa-mi uit scopul in viata.

Bafta.Ar mai fi una, dar o pastrez pentru minetongue

| Adina a răspuns:

FRICA hmm. un sentiment foarte puterinic, as putea spune ca cel mai puternic, pentru ca daca aceasta a pus stapanire pe noi, poate sa distruga si dragostea (multi. din cauza fricii nu stiu sa iubeasca, nu "pot" sa iubeasca, este ca si o bariera imaginara... dar foarte putini au curajul sa o treaca.
De cele mai multe ori au nevoie de ajutor

in rest.hmm.sa ma gandesc. de ce imi este frica.
Pai imi este frica sa nu raman singur, cred ca daca ar disparea populatia as innebuni, si imi mai este frica de gandul ca am sa mor, nu as vrea sa dispar in lumea cealalta tanara, intr-un accident sau ceva de genu, ci asa pe la 80 de ani de exemplu

In rest nu as putea spune ca imi e frica de ceva anume, animale sau thinking putin teama de clownistraight face cand le vad fata aia, gura mare:]] am impresia ca ei ma pot manca:-s

| Silviu591 a răspuns:

Sa vad un paianjen de 2 m venind spre mine

| sasha a răspuns:

Jucariile de plus nu mi-au placut nici o data pentru ca tot timpu traiesc cu impresia ca sunt vi si ma enerveaza ca nu vorbesc cu mine, am ipresia ca noapte vor sa ma omoare de aceea seara le bag intr-o cutie pe toete si o lipesc cu scoci... asta ti-as fi raspuns acum 6 ani insa acum mi-e frica de femeile grase mi se par foarte periculoase nu stiu dc happy

| BackInTime a răspuns:

Mie mi-e frica noaptea cand ma apuc sa ma culc si imi imagine ca vin niste monstri si simt ca ma atinge cineva dar cred ca este doar imaginatia de la monstri sau poate e ingerul meu pazitor care ma mangaie ca sa nu mai am teama dar mai mult ma sperie

| nicolll a răspuns:

Stiu ca imi vor sari toti in cap dar trebuie sa o spun! teama cea mai mare este sa nu raman insarcinata, mai bine mor decat sa raman

| alynutza99 a răspuns:

De fantome...laughingImi este frica de nebunii dupa strazi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa reformulezi intrebarea. Frica n-are nicio legatura cu creativitatea. Este o emotie pe care o resimti in fata sau in perspectiva unui pericol. Ne ceri sa inventam/sa ne imaginam in situatii periculoase? Ma abtin...