| UbesKcerealele a întrebat:

Care este materia voastra preferata si de ce?(fara raspunsuri gen: pauzalaughing)))

13 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Religia, pentru nu exista religie la Dumnezeu, imi place sa le spun oamenilor ce inseamna o biserica.

| KristalPop a răspuns:

Era. Istoria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geografia, pentru ca am invatat din clasele mici si retin totul din clasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geografia pentru ca e interesanta happy

| val31989 a răspuns:

Buna!
Mie imi place limba romana pentru ca inteleg foarte bine; si ed.fizica pentru ca e interesant si bine laughing si pana la urma sportu e sanatate big grin

| Never4ever a răspuns:

Biologie.Mi se pare interesanta.

| Love4Music a răspuns:

Biologia, o invat usor si aflu despre corpul meu

| MerVeilleuX a răspuns:

Muzica, pentru că am voce. :X şi engleza care pur şi simplu, îmi place.

| ImiPlacToate a răspuns:

Franceza-Invat si eu o limba noua si interesanta, O zi buna

| xxdrgn a răspuns:

Buna!^^
Pot zice ca Engleza.
Imi place mult sa vorbesc cu oameni de peste tot din lumea asta, e atat de interesant si fascinant, chiar nu-mi pot imagina cum m-as fi inteles cu ei daca nu ma pasiona limba engleza inca de mica.

| didii5 a răspuns:

Engleza...pur si simplu mi-o placehappy

| RebekahMikaelson a răspuns:

Nici una rolling on the floor

| PrintesikaDiva a răspuns:

Engleza happy