| Duutsie a întrebat:

Care este programul vostru zilnic? big grin

3 răspunsuri:
| FiinţaCeaMaiBlândăŞiMereuAlăturiMAMA a răspuns:

Bună!
Mă trezesc dimineaţa, merg la şcoală, vin acasă, mănânc, îmi fac temele, o ajut pe mami la treburile din casă apoi încerc să ajut pe cineva de pe site - ul acesta. happy
O seară plăcută!

| elena_3173 a răspuns:

Ma trezesc, mananc, fac ordine in camera mea, mai scriu cate ceva, mai invat un pic, intru pe net, plec la scoala, ma intorc de la scoala, mananc, mai scriu si apoi la culcare, ca maine s-o iau de la capat. happy

| ßebeLuSa a răspuns:

Pai depinde eu am sunt la scoala de dupa masa...In timpul saptamani ma trezesc mai de dimineata si imi fac temele apoi merg la scoala stau cu colegii si invat apoi vin de la scoala si mananc fac niste teme si apoi daca am chef ies cu fetele pe afara sau gasesc cateceva de facut :
- ascult muzica
- dansez
-Citesc
Fac tot ce imi trece prin minte... Sper ca raspunsul meu te-a ajutat :*