| Maria2894 a întrebat:

Care este programul vostru zilnic? fundita

Răspuns Câştigător
| gabystar a răspuns:

9:00Sculat
9:10Ma spal pe ochi
9:30Mananc
10-12Teme
12-18Scoala
18:30Mancat
19-22Uitat la tv
22-22:30Spalat
22:30-00 asculat radio
00Dormit

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Păăăiii...Programul meu zilnic : mă trezeşte mama obligat forţat pe la 8 jumate-9, stau la calculator, mănânc, mă duc la şcoală, vin de la şcoală, mănânc dacă mi-e foame, ies afară [dacă ies], vin acasă, stau la calculator, mai mănânc dacă îmi e foame, stau la calculator şi mă culc.happy
@Bamboocha - Cum, între culcat şi sculat nu e mâncat?surprise

| User a răspuns:

Sculat, mancat, scoala, mancat, acasa, mancat, afara, mancat, bamboocit, mancat, mess, mancat, afara, mancat, somn.

| User a răspuns:

@silvia - nu chiarlaughing

| User a răspuns:

@Afrodita - ete, mie mi se scoalablushing. Probleme gogule?laughing

| Skylerx a răspuns:

De dimineata ma scol la ora 6:30, ma spal, mananc, ma imbrac, ma spal pe dinti din nou, apoi plec la scoala. Acolo stau ori pana la ora 12:00, 13:00 sau 14:00. Merg acasa pe jos, mananc, apoi ma culc. Dorm aproape o ora, apoi imi fac temele pana la ora 17:00 fiindca imi fac mereu si pentru alte zile ale saptamanii. Ma joc pe calculator pana la 18:00, mai citesc o carte, ma mai joc cu fratele meu poker holden sau poker obisnuit, dupa care mananc, ma mai uit la televizor pana la ora 21:00, iar apoi ma culc.
Sper ca ti-am fost de folos.

| Just Kiddin' a răspuns:

Sculare dimineata la 6 jumate sau la 5 jumate (vinerea si lunea), mancat, plecat la statie sa iau autobuzul pana la scoala, in timp ce ascult muzica la casti, scoala (glume, somn, lucrari, teze etc.), home (pe jos--> mersul pe jos face piciorul frumos), net si teme (in acelasi timp), TPU si youtube (in acelasi timp), seara - o duc pe vara-mea acasa, ca ziua sta la mine, si ma plimb prin oras o jumate de ora. apoi, iar home, mancat si somn laughing
ti-a placut? e cam boring, dar intervine mereu ceva si ma face sa zambescwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro TVrolling on the floor
Trezit, mancat, sofat si munca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bamboocha si @andreea, omul nu se "scoala"tongue se "trezeste"laughing