| d3liutza a întrebat:

Care este scopul vostru in viata?
Funda celui mai frumos raspuns*

Răspuns Câştigător
| Danutza27 a răspuns:

Uite am sa incep cu un citat "Fericirea cereasca gloria paminteasca" Incerc sa inchin viata mea lui Dumnezeu si valorilor crestine. Indiferent de profesie respect morala crestina,mai dau pe la Biserica, mai ma si rog, cind dau de necaz nu fug la psiholog ci ma rog si nu uit sa multumesc si usor usor se rezolva
Eu zic ca este simpla reteta ca il am pe Dumnezeu cu mine si unde dau in hais si nu stiu ce sa fac cer ajutorul Lui deci nu sunt singura ca il am pe El si nu uit sa ii multumesc ca a ascultat rugaciunile mele.

2 răspunsuri:
| andr33a7 a răspuns:

(pe langa ce as vrea sa devin)vreau sa-mi ajut prietenii, familia, deci, imi place sa ajut oameni.

| andr33a7 a răspuns:

Sa reusesc in tot ce mi-am propus
happy