| BriosicaaaDark a întrebat:

Care este statusul, citatul vostru favorit? Funda la cel care imi place mai mult big grin

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

''Viata este arta de a tatua suflete fara ace''.

6 răspunsuri:
| Pawesome a răspuns:

Viata nu inseamna sa astepti ca furtunile sa treaca ci sa inveti sa dansezi in ploaie.

| AlinaOneDirection a răspuns:

Viata nu are subtitrare. Ori o intelegi, ori nu.

| TheAce a răspuns:

Cu virgula dupa suflete. Nici nu mai stiu sa ma citez... Oricum, mercihappy

| Purgatoriu a răspuns:

"We're born alone, we live alone, we die alone. Only through our love and friendship can we create the illusion for the moment that we're not alone."

"In order to be irreplaceacle, one must always be different."

| LolyKissYou a răspuns:

"Daca femeia isi propune, poate traversa si marea cu tigara aprinsa!"smug